Nabízím spolupráci formou osobního koučinku 1:1 a skupinového poradenství. Setkání proběhnou buď přímo osobně nebo platformou online aplikací:


- ZOOM

- Google disk

Nabízené služby pro Vás

První konzultace je ZDARMA

  • První sezení/on-line spojení s klientem bude zahrnovat seznámení se s problematikou, zhodnocení současného stavu a ujasnění si principů k dosažení požadovaného cíle.

Sestavení individuálního týdenního plánu

  • Nepotřebujete redukovat přebytečný tuk a ani nabírat svalovou hmotu, jen se cítit více fit a udržet si kondici? Toto by Vás mohlo zajímat!
  • Plán bude komplexně zahrnovat denní režim (jídelníček + sportovní aktivity) z hlediska dlouhodobé udržitelnosti energetické bilance (tj. celkový denní příjem/celkový denní výdej).

Redukční dieta

  • Rozfázovaný dlouhodobý plán, jak se zbavit přebytečného tělesného tuku bez výrazné ztráty svalové hmoty. Pomocí nutričně vyvážené stravy a kalorické bilance najdeme optimální časový harmonogram v rámci veškerých denních aktivit. Kvalita + kvantita stravování + intenzita fyzických aktivit  = optimální poměr: svalová/tuková hmota.

Objemový jídelníček (eliminace podvýživy)

  • Komplexní plán zaměřený na objemový nárůst svalové hmoty (pozitivní energetické bilance, zvýšení intenzity aktivit a bazálního metabolizmu). Cílem je rozpoznat hlavní příčiny nedostatku energie a nastavit stravovací režim s ohledem na všechny fyzické a psychické aspekty, a tím tak předejít deficitu makro i mikroživin. Součástí poradenství bude i sestavení plánu fyzických aktivit s fázováním regenerace.

Vzdělávací program: Back to shape!

  • Osobní poradenství pro opětovné získání výkonnostní formy a fyzické kondice. Museli jste urgentně změnit životní styl (změna zaměstnání, délka pracovní doby, styl bydlení, rodičovská dovolená apod.) a chcete opět pokračovat s vaším oblíbeným sportem?
  • Cílem bude nalézt bilanci mezi výživově-sportovním plánem a běžným sociálním životem

Vzdělávací program: Sestava jídelníčku během tréninkové přípravy a závodu

  • Program se bude zaměřovat na racionalizaci stravování v tréninkovém režimu i během samotného závodu. Společně zhodnotíme typ, intenzitu a dobu fyzické zátěže, na kterou bude proporčně nastaven adekvátní jídelníček a odpovídající pitný režim z hlediska časové náročnosti.

Audiokniha: "Začni hubnout od hlavy!"

- objednávkou Vám zpřístupním soubor s podcastem, kde v jednotlivých audionahrávkách Vás provedu rutinou běžného dne

  • Audiokniha obsahuje denního průvodce Vašich návyků, které Vám pomůžou si vytvořit a hlavně udržet dlouhodobý systém a pevnou vůli - jak už nezačínat neustále od znova (od ranní sprchy až po uložení ke spánku)
Vytvořte si webové stránky zdarma!